şıngıl

   Şıngıl çatılı kış bahçesi sistemleri son derece modern sağlıklı ve fiyat olarak da uygun bir kış bahçesi modelidir. çatı üzerinde kullanılacak olan şıngılın renk seçimi, etraftaki katlanır cam balkon sistemlerindeki profil renk seçimi, çeliklerin gizlenmesi açık olanlarında epoksi boya ile pasa karşı güçlendirilmesi ile bütünleşen kış bahçeleridir.

 

    Shingle, Avrupa ve Amerika'da uzunca bir süredir, çatı yalıtım örtüsü olarak kullanılan, çok uzun ömürlü ve ekonomik bir malzemedir. Shingle çatı kaplaması 0 ve daha fazla eğime sahip çatılar için idealdir. Hafif kaplama grubuna giren shingle malzemeleri her türlü yüzeye kolaylıkla uygulanabilme özelliğine sahiptir. Shingle çok hafiftir. Hafif oluşu konstrüksiyona binen yükü azaltarak çatının ömrünü uzatır. Shingle çatı kiremit çatıya göre hafif olma özelliği, yapıların taşıması gereken yükü azaltarak daha dayanıklı hale gelmesine yardımcı olur. Kiremit uygulamada metrekareye 40 kg ağırlık düşmekte iken, Shingle uygulamada bu ağırlık metrekarede 8 kg'a düşmektedir. Bu oran çatınızdaki yükü 5 kat hafifletmektedir. Shingle çatılar üzerinde ki gezinmelerde kırılma sorunu olmadığı için kiremit çatı lara göre avantaj sağlar.

     İçeriğini 110 Gr/M² camtülü (fiberglass) taşıyıcı ve yüksek kaliteli APP'li bitümün oluşturduğu, üst yüzeyi doğal renkli mineral kaplı, alt yüzeyi ise polietilen film lamineli estetik çatı kaplama örtüsüdür. Shingle APP'den kaynaklanan elastik yapısıyla kırılma ve çatlama yapmaz. Üç farklı modeli (altıgen,klasik,dörtgen) bulunan Shingle değişik renk seçenekleri ile çatılarda estetik görüntüler sunar.

şıngıl  şıngıl  şıngıl  şıngıl  şıngıl 

şıngıl  şıngıl  şıngıl  şıngıl  şıngıl 

şıngıl  şıngıl  şıngıl  şıngıl  şıngıl 

şıngıl  şıngıl  şıngıl  şıngıl  şıngıl 

şıngıl  şıngıl  şıngıl  şıngıl  şıngıl 

  Design By Ankara Web Tasarım 2014 © Teras Kapatma Ankara Tüm Hakları Saklıdır...